Čo nám blokuje naše zdravie, schopnosti, aj dobrú náladu ?

My všetci žijeme v nádhernom, svete dobra, lásky, viery, múdrosti, sily ducha. Okolo nás je obrovské, nekonečné množstvo evolučných, teda pozitívnych informácii, ktoré, ale niektorí zatiaľ nedokážeme využívať, lebo náš systém je zavretý mínusovou informáciou, po starom karmou.

Ale, ak začneme používať Nový model myslenia a plniť 5 informačných princípov, tak potom systém takého človeka dokáže prijať, obrovské množstvo pozitívnej duchovnej informácie, ktorá mu otvára absolútne nádherné schopnosti. A taktiež jeho systém dokáže prijať obrovské množstvo energie, na správne fungovanie, všetkých jeho orgánov. Lebo, len vtedy, ak nie je v systéme človeka dostatok energie, cíti sa unavený, nemá náladu a postupne sa objavujú, aj zdravotné problémy.

Nový model myslenia, je super silný myšlienkový nástroj na transformáciu našej osobnej karmy, ktorá jediná nám bráni, blokuje naše zdravie a schopnosti. Keď som po prvý krát odchádzala zo semináru pána profesora, konal sa vtedy ešte v Bratislave, bolo to v júni 2006, kde nám povedal, dal som vám úžasný nástroj, pracujte s ním, používajte ho.

Pomyslela som si, že, čo mi to vlastne dal? Iba som zaplatila za nádherný seminár, ale nič si nenesiem domov. Vtedy som si ešte nedokázala uvedomiť, aj správne pochopiť, že mi v podstate, ten Nový model myslenia zafixoval na jemnohmotnej úrovni môjho vedomia, myšlienkovo, za pomoci informácie na úrovni mojej duše. Ale, uverila som v neuveriteľné a začala som ho, aj naozaj používať.

Môžem vám povedať, že, ak s ním pracujete, funguje absolútne perfektne, ak chcete pracovať rýchlejšie a efektívnejšie na sebarozvoji, rada sa s vami o tieto informácie na osobných konzultáciách podelím. Ľudia nevedia, nemajú informácie, nikto nás to do nedávna neučil, ako úžasne pracuje energoinformačný systém každého človeka. V podstate si, ani neuvedomujú, že majú na viac, že nevyužívajú svoj potenciál na 100 % a tak ich ostatné schopnosti spia.

Vedný odbor Kozmoeniopsychológia nám všetkým dáva komplexné informácie, o tom, čo je človek, na akom princípe pracuje jeho systém + nám dáva Nový model myslenia, super silný myšlienkový nástroj, Subinformačný komplex myslenia, ktorý pracuje o mnoho krát rýchlejšie a efektívnejšie, ako u človeka, ktorý používa, iba obyčajný model myslenia + ďalší vedný odbor Psychoinformaciológia rozpracovala Metrixové programy, ktoré dokážeme posielať na ľubovoľnú vzdialenosť, do ktoréhokoľvek kúta sveta, alebo vesmíru.

Získajte môj e-book zdarma. Nájdete tu zaujímavé informácie o tom, ako môžete začať, aj vy oveľa rýchlejšie a efektívnejšie pracovať na svojom zdraví, na dobrej nálade, na svojich vzťahoch, na rozvoji svojich schopností, o ktorých možno, ani netušíte, že ich máte. Ale, taktiež tam nájdete vysvetlenie, čo nám v tom bráni.

Komentáre