Môj príbeh,

alebo, ako som sa dostala, až ku KOZMOENIOPSYCHOLÓGII?

O mne

Čo napísať o mne? Že v podstate teraz otváram ďalšiu kapitolu môjho života, v mojich 65 rokoch som si založila znovu živnosť, aby som mohla s vami oficiálne zdieľať informácie. Viem, že my všetci máme na viac, ako nás donedávna učili.

Volám sa Anna a som, už päť rokov na oficiálnom starobnom dôchodku, som štyridsať sedem rokov vydatá, za pre mňa úžasného človeka. Máme dve dospelé deti, štyri krásne vnúčatká,  aj pravnučku. Milujem svoj život, milujem ľudí, nemyslím si, že mám patent na rozum, alebo, že by som potrebovala niekomu niečo dokazovať, ale viem, že je mojou povinnosťou zdieľať všetky informácie, technológie, ktoré pomohli mne a môžu pomôcť mu každému jednému z vás. Áno v mojich 39 rokov som sa, aj ja ocitla na križovatke, ocitla som sa, ako sa ľudovo hovorí, na samom dne.

Moja psychika a moje fyzické telo sa ocitli zrazu absolútne, na bode mínus. Nevedela som, či budem vôbec chodiť, nevedela som sa ani podpísať. Keď som sa zobudila v nemocnici, bola som šťastná a vďačná, že som dostala druhú šancu na život. A presne od toho času ma začalo zaujímať, začala som hľadať všetko, čo s fyzickým, aj psychickým zdravím človeka súvisí.

Prešla som v mojom živote, už pekný kus cesty a rozhodla som sa s vami o ňu podeliť. Ďakujem mojim rodičom, ďakujem všetkým mojim učiteľom, ktorí ma postupne viedli. Vnútorný pokoj, kľud, zdravie, dobré vzťahy, radosť zo života sa totiž nedajú, len, tak kúpiť v obchode. Na tom je potrebné trpezlivo dennodenne, vedome pracovať a je naozaj dobré vedieť, ako na to, aby sme stále neprešľapovali na jednom mieste. Ale, najprv je potrebné si uvedomiť, že nikto to za nás nemôže, nedokáže urobiť, aj keby, ako veľmi chcel.

Moja cesta za sebapoznaním 

V podstate som sa stala hľadačom INFORMÁCIÍ o všetkom, čo súviselo s psychickým, aj fyzickým zdravím človeka, keď som v mojich 39 rokoch, sama vážne ochorela. A, ak som chcela prísť na to, že prečo sa v mojom živote dejú určité veci, tak jednoducho som začala sama hľadať odpoveď na otázku, že PREČO? A samozrejme, že bolo dobré postupne nachádzať, aj odpovede na otázky, AKO to zmeniť?

Ako prvú som objavila nádhernú knihu o pozitívnom myslení od Luisy Hay, Miluj svoj život, ktoré ma namotivovala. Po nej som natrafila na perfektnú knihu od Rhonda Byrne Tajomstvo a pozrela som si, aj ten film. Boli to vtedy pre mňa veľmi zaujímavé informácie.

Po nich sa ku mne dostala informácia o Mgr. Podhornej a jej bylinkových kúrach.

Neskôr som našla informácie o Jóge v knihe Milana Polášeka a začala som, ako samouk cvičiť a postupne som dostávala do rovnováhy moje fyzické telo, aj moju psychiku.

Z myšlienok, z kníh od Osho som si konečne uvedomila, prečo je dobré, začať si viacej vážiť seba, naučiť sa povedať niekedy, aj NIE. Byť ako strom, ktorého korene siahajú hlboko do zeme, koruna do neba a nemám dovoliť nikomu, aby mnou mával, manipuloval. Z knihy Alternatívna medicína a Reflexná terapia od Jířiho Janču som zasa pochopila, že my všetci sme závislí na správnej funkcii hormonálneho systému, na rovnováhe hormonálnych žliaz.

Na kurzoch v Jesenici u Prahy manželov Beáty a Júliusa Patakyovích som si uvedomila, prečo je veľmi dôležité, aby naša krčná chrbtica bola, vždy uvoľnená, zbavená blokov. Pochopila som, že sa tam nachádza najužšie miesto, cez ktoré musia voľne pretekať naše životne dôležité tekutiny, krv aj lymfa. Uverila som tiež, v neuveriteľné, že stimulovaním, alebo hladením reflexných plošiek na našich na chodidlách si dokážeme perfektne pomáhať.

Z kníh od Dr. Normana Walkera som zasa získala nádherné informácie, prečo je vhodné piť surové ovocné, aj zeleninové šťavy. Surové ovocné šťavy prečisťujú naše telo, zeleninové vyživujú naše bunky a citrusové šťavy sú požierači tuku. Pitie týchto štiav funguje, doslova, ako infúzia, lebo sa živiny okamžite dostávajú do krvi, nezaťažujú tráviacu sústavu.

Ešte tu musím spomenúť knihy od Omraam Mikhael Aivanhov, našla som v nich úžasnú inšpiráciu. Zo všetkých jeho kníh, napíšem názov jednej, je to kniha Sila myšlienky. 

Až keď som bola, už v pohode, pracovala som, od roku 2001, ako Reflexológ, robila som kurzy z Praktickej reflexológie, dostala sa ku mne informácia o seminári profesora Ignatenka v Bratislave, ktorého som sa samozrejme zúčastnila, lebo, už som sa potrebovala posunúť v hľadaní informácií ďalej. Našla som tam nádherné informácie, ktoré mi umožnili pochopiť, čo je človek a na akom princípe pracuje jeho systém. A študujem ich a venujem sa im stále, pretože, ako to hovorí náš učiteľ, špirála vedomostí je nekonečná. ALE, až na týchto seminároch som pochopila, že LEN pozitívne myslieť, je málo. Potrebujeme, aj technológie, ktoré realizáciu tých našich životne dôležitých pozitívnych myšlienok urýchľujú. A presne o tom sú tieto najnovšie technológie. Druhý krát som uverila v neuveriteľné, v neviditeľné, že od informácií závisí všetko celý náš život, naše zdravie, schopnosti, vzťahy a podobne. Som šťastná a vďačná žena, našla som znovu svoje stratené zdravie, objavila som radosť zo života, našla som zmysel svojho života.

A tak som začala v roku 2006 študovať na jeho Medzinárodnej Akadémii a študujem do dnes. Lebo, ako to hovorí náš učiteľ, špirála vedomostí, je nekonečná a stále sa máme, čo učiť. Kedykoľvek môžeme začať pracovať na sebe, na sebarozvoji za pomoci najnovších technológií. Môžeme pracovať nielen na svojom zdraví, na rozvoji svojich schopnosti, na svojich vzťahoch, ale, aj na svojej mladosti.

Ďakujem za všetky INFORMÁCIE, ďakujem za všetky informačné poklady, ktoré sa ku mne dostali a ďakujem, aj za tie, ktoré ešte, ku mne len prídu.

S láskou a so želaním stáleho zdravia, Anna

E-book zdarma

Čo nájdete v mojom E-booku?

Myslím si, že tam nájdete zaujímavé informácie o tom, ako môžete začať, aj vy oveľa rýchlejšie a efektívnejšie pracovať na svojom zdraví, na dobrej nálade, na svojich vzťahoch, na rozvoji svojich schopností, o ktorých možno, ani netušíte, že ich máte. Ale, taktiež tam nájdete vysvetlenie, čo nám v tom bráni.