Všetko je v našich myšlienkach

Vždy som si myslela, že domov je, len miesto kde som sa narodila, kde som, ako dieťa žila. Ale, až neskôr som si uvedomila, že domov si nosíme stále v sebe, so sebou, ako slimák búdku. Pochopila som, že domov je miesto v mojom vnútri, je dobre sa občas zastaviť a ísť domov, do svojho vnútra, tam nájdeme všetko.

Ak máme niekedy všetkého dosť, je dobre obrátiť sa do svojho vnútra, teda ísť k sebe domov. Všetko, čo potrebujeme pre seba, pre svoje dobro nájdeme tam, keď sa upokojíme. Nie nadarmo sa hovorí, že keď je hladina rybníka pokojná vidíme, až na dno. Je dobre sa občas zastaviť, urobiť si prestávku od všetkého, len tak sa uvoľniť a načerpať novú silu.

Oddýchneme si a možno nájdeme, aj riešenie, ako sa v živote posunúť ďalej, aby sme nebehali stále dokola, ako ten škrečok v tom kolotoči. Nepokladám za sebecké občas vypnúť, urobiť niečo pre seba a naladiť sa na inú vlnu. Viem, že ak sa budem snažiť vyriešiť veci, ktoré, aj tak ja nemôžem vyriešiť ničím seba.

Preto je dobre občas v našich myšlienkach odísť od všetkého negatívneho, od všetkého, čo nás vyčerpáva, aby sme našli sami seba. Nájsť samého seba, veriť v seba a v svoje možnosti, schopnosti je úžasný pocit.

Získajte môj e-book zdarma. Nájdete tu zaujímavé informácie o tom, ako môžete začať, aj vy oveľa rýchlejšie a efektívnejšie pracovať na svojom zdraví, na dobrej nálade, na svojich vzťahoch, na rozvoji svojich schopností, o ktorých možno, ani netušíte, že ich máte. Ale, taktiež tam nájdete vysvetlenie, čo nám v tom bráni.

Komentáre